KulLANIMA HAZIR AHŞAP DOLGUSU

TANIMI VE ÖZELLİKLERİ
Kullanıma hazır ‘Ahşap Dolgusu’ ahşap yüzeylerdeki çatlak, delik ve oyuk gibi hasarların onarımı için ideal bir dolgudur. İç ve dış mekanlardaki ahşap zeminler, mobilyalar ve diğer tüm ahşap malzemelerde kullanılır. Sonuç yüzeyleri düzgün ve mattır. Uygulama sonrası yüzey kolayca zımparalanabilir, üzeri verniklenebilir veya boyanabilir. Uygulaması kolaydır, hızlı kurur.

UYGULAMA
Yüzeydeki kalitesiz ve soyulan katmanları sökün, temizleyin. Uygulama öncesi yüzey kuru ve temiz olmalıdır. Emiciliği yüksek veya düşük mekanik dayanımlı yüzeyler astarlanmalıdır. Spatula ile uygulayın. Tek kat azami kalınlığı 3 mm’yi geçmemelidir. Yüzeyde aşırı bozuklukların olduğu durumlarda 3 ila 4 saat sonra ikinci bir kat uygulanması tavsiye edilir.

Gerekli görülürse dolgu tamamen kuruduktan sonra yüzey zımparalanabilir, tozu temizlenir ve boya / vernik uygulanabilir. Kullandıktan sonra akan su altında uygulama araçlarını yıkayınız.
Tüketim 1 mm kat kalınlığı için 1,5 – 2 kg/m²’dir. Yüzey ve ortam sıcaklıklarının +5°C’nin üzerinde olduğu durumlarda uygulayın.

Direk güneş ışığı almayan +5-+30°C’de depolayınız. Son kullanma tarihi ve renk ambalajın üzerindedir.

R 22 : Yutulması halinde sağlığa zararlıdır.
S 2 : Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.
S 3 / 7 : Sıkı kapatılmış bir kapta, serin bir yerde muhafaza ediniz.
S 24 / 25 : Göz ve cilt temasından sakınınız.
S 29 : Kanalizasyona atmayınız.
S 46 : Yutulması halinde hemen bir doktora başvurunuz.